Kargo
 
Koli724.net'den yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.
 
150 TL altındaki siparişleriniz için;
Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz 25 TL'ye adresinize gönderilir. 
 
1-3 İş Günü İçinde Teslimat
 
Koli724.net'den sipariş verdiğiniz ürün, ortalama 1-3 iş günü içinde elinize ulaşır. Teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz 24 saat içerisinde Sürat Kargo’ya teslim edilerek; sigortalı olarak gönderilir. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 14 iş günüdür. 
 
Siparişinizi takip etmek için;
 
Üst menüde "Hesabım" butonunu tıklayıp "Siparişlerim"i seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir. 
 
İade
 
koli724.net'den yaptığınız alışverişte memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. 
 
7 gün boyunca ürünü iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması ve orijinal kutusuna zarar gelmemiş olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili info@koli724.net e-posta adresinden veya sistem üzerinden iade talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, faturası ile birlikte geri gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderilir. 
 
İade Şartları
 
- Ürününüzü, satın aldığınız tarihten itibaren 7 gün boyunca iade edebilirsiniz.
- İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
- İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla, eksiksiz şekilde iade adresine göndermelisiniz.
- Sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. 
- İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına hemen iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 
İade durumunda önce müşteri hizmetlerini aramanız işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.